Середа, 21.02.2018, 06:33
Вітаю Вас Гость | RSS
Форма входу
Категорії розділу
Мої статті [6]
Спорт [2]
Інформація про спортивні заходи, які відбулися чи проведення яких заплановано найблищим часом
Економіка [6]
Економічна інформація
Соціальна сфера [3]
Соціальна сфера
Транспорт [1]
Перевезення пасажирів в місті Нововолинську
Міжнародне співробітництво [0]
Міжнародна співпраця міської ради
Культура [1]
Інформація про діяльність працівників культури міста
Історія [9]
Матеріали присвячені історії міста та його мешканців
Місцеве самоврядування [1]
Місцеве самоврядування
Дозвільний центр інформує [1]
Дозвільний центр інформує
Історичні та пам’ятні дати [1]
Історичні та пам’ятні дати
Депутатська робота [1]
Інформація про діяльність депутатів міської ради
Пошук
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
SEO sprint - максимальная раскрутка сайтов!

Новини з Нововолинської міської ради

Каталог статей

Головна » Статті » Соціальна сфера

За освітою - в Європу!
       5 липня у Нововолинському центрі зайнятості відбулася зустріч із представниками Університету міжнародних відносин та суспільної комунікації у місті Хелм (Польща). На засіданні було представлено слайд-шоу на тему: «Європейська освіта: з думкою про працевлаштування».
       Міхал Голось (ректор університету) стверджує, що бажання Польщі - обмін інформацією, досвідом та хорошими прикладами, адже це є невід'ємною складовою успіху і буде мати чималий вплив на розвиток як Польщі, так і України.
       З кінця 60-х розпочалися зміни з піднесення рівня освіти. І все ж хочеться зазначити, що навчання зараз відіграє набагато більше значення, ніж колись, адже раніше люди здобували освіту, після чого диплом просто лежав та збирав пил. У сьогоденні кожен із молодих людей бажає для себе кращого майбутнього, високооплачувану та престижну роботу і, насамкінець, просто бути спеціалістом у своїй сфері. Саме для цього молодь і вступає до вузів, аби здобути знання та навики, що пригодяться їй у майбутньому.
      Польща - чудова країна, яка знаходиться на географічному і культурному перехресті Східної та Західної Європи. Польські університети пропонують високий рівень освіти. Навчання за кордоном дає прекрасну можливість пізнати багату культуру іншої держави, побачити історичні пам'ятки, насолодитися природним середовищем, знайти нових друзів, ну і, звичайно, вдосконалити свої знання іноземної мови. Диплом польських ВНЗ є дійсним у країнах-членах ЄС. Це дає можливість працевлаштування в Європі та збільшує шанси знайти престижну роботу в Україні.
      До питання вибору навчального закладу необхідно поставитися з усією серйозністю та далекоглядністю. Сьогоднішні абітурієнти мають вибір, який свого часу не мали їхні батьки.
      Університет міжнародних відносин та суспільної комунікації в Хелмі проводить набір студентів на спеціальності бакалаврату: прикордонний рух, європеїстика, державна безпека, державна політика та управління, ЗМІ та суспільної комунікації, міжнародний туризм. Один семестр навчання в університеті коштує 1500 РLN, для відмінників а також осіб із складним соціальним статусом існує постійна система знижок, також додатково можливими є стипендії ЄС. Від 2009 року в університеті існує «Пункт юридичної консультації для іноземців», який роз'яснює та надає всю необхідну інформацію. Навчання в Польщі дає можливість отримати карту побуту, що означає безвізовий режим пересування по території всіх країн Шенгенської зони. В рамках практики відбуваються щорічні виїзди до європейських парламентів Відня, Брюсселя, Будапешта. Від 1 жовтня стають можливі студії освітнього рівня магістр, що є далеко не у всіх польських вузах. З 1 Липня 2011 року на базі університету розкриє для студентів свої двері новий корпус, який буде забезпечений найсучаснішими технологіями.
        — Найкраща інвестиція - це інвестиція в людину. Дивідендами цієї інвестиції є наші діти, які потім підтримують нас на старості літ. Випускники з України, що закінчують школу, є досить добре підготовлені, а ті, котрі хочуть навчатися, досягають своєї мети. Це означає, що викладацький склад шкіл є старанно підібраним. Надзвичайно важливо підняти престиж спеціальності «викладач», адже саме люди цієї професії закладають основу нашого майбутнього. Диплом має вартість тоді, коли є довіра до вузу. Не мають права на існування університети, дипломи яких можна зім'яти, як папірець, та викинути. Наша ціль - підготувати українських студентів у рамках міжнародної співпраці. Ми намагаємося дати знання, створюємо умови на місцях, щоб студенти поверталися на Батьківщину. Іншими словами, нашою метою є навчання в Польщі для українського ринку, - висловився ректор університету Міхал Голось.
         Україна гідна того, щоб у вінку її слави були імена високоосвічених синів та дочок. Тож кожен із нас повинен дбати не лише про своє майбутнє, а й про успішну перспективу України. Недарма мудрий Тарас Шевченко заповідав нам: Учітесь, читайте, І чужому научайтесь, Й свого не цурайтесь.
 
Текст Вікторії Дворак,
студентки ВНУ імені Лесі Українки,
газета «Наше місто» від 15 липня 2010 року
Категорія: Соціальна сфера | Додав: Микола1 (20.07.2010)
Переглядів: 596 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]