П`ятниця, 25.05.2018, 07:50
Вітаю Вас Гость | RSS
Форма входу
Категорії розділу
Мої статті [6]
Спорт [2]
Інформація про спортивні заходи, які відбулися чи проведення яких заплановано найблищим часом
Економіка [6]
Економічна інформація
Соціальна сфера [3]
Соціальна сфера
Транспорт [1]
Перевезення пасажирів в місті Нововолинську
Міжнародне співробітництво [0]
Міжнародна співпраця міської ради
Культура [1]
Інформація про діяльність працівників культури міста
Історія [9]
Матеріали присвячені історії міста та його мешканців
Місцеве самоврядування [1]
Місцеве самоврядування
Дозвільний центр інформує [1]
Дозвільний центр інформує
Історичні та пам’ятні дати [1]
Історичні та пам’ятні дати
Депутатська робота [1]
Інформація про діяльність депутатів міської ради
Пошук
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
SEO sprint - максимальная раскрутка сайтов!

Новини з Нововолинської міської ради

Каталог статей

Головна » Статті » Мої статті

Посилено адміністративну відповідальність за порушення правил благоустрою.
       17 лютого 2010 року набув чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері поводження з відходами». Даним Законом внесено зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення (далі - КУпАП), Законів України "Про відходи", "Про міліцію", "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про місцеві державні адміністрації". Особливо звертають увагу на себе зміни до КУпАП
      Тож, згідно Кодексу України про адміністративні правопорушення стаття 152: Порушення Правил благоустрою територій міст та інших населених пунктів: - відмінено такий вид відповідальності як попередження; - передбачено збільшення штрафів у разі скоєння порушення громадянами від 340 гривень до 1360 гривень (раніше розмір штрафу був від 17 до 51 гривні), а для посадових осіб, громадян - суб'єктів підприємницької діяльності розмір штрафу тепер становить від 850 до 1700 гривень (від 51 гривні до 119 гривень).
       За 2009 рік відділом муніципальної поліції складено 141 Протокол за порушення Правил благоустрою м. Нововолинська, наведу поширені порушення: - неналежний санітарний стан територій; - влаштування звалищ побутового та будівельного сміття на міській, прилеглій та дворовій території (до уваги – особливо в районі приватного сектора); - невиконання умов правил паркування та відсутність сплати збору за парковку транспортних засобів в зоні паркування; - стоянки транспортних засобів на газонах та в інших не відведених для цієї мети місцях; - самовільне розміщення на спорудах, стовпах, опорах та інших не відведених для цього місць оголошеннями, плакатами, об’явами; - відсутність відповідного дозволу на розміщення реклами; - несвоєчасне косіння об`єктів рослинного карантину, забур’яненість; - торгівлю з рук у невстановлених місцях; - відсутність договорів на вивезення сміття або сплати за надані послуги та інші правопорушення.
     Зрозуміло, що переважна більшість населення зустріне таке різке збільшення штрафів в «штики» - буде дуже багато скарг, судових позовів, але можливо це буде саме тим поштовхом у наведенні порядку в місті на яке всі так довго чекали. Нововолинцям та мешканцям селища Жовтневе, а особливо керівникам підприємств, установ, організацій необхідно по новому поглянути на питання благоустрою тих територій, за які Ви несете відповідальність. Тому перша і головна порада - це уважно ознайомитись з Правилами благоустрою міста затвердженими рішенням міської ради від 03.06.2009р. №30/13 (на офіційному сайті міської ради, в розділі рішення ради за 2009 рік: http://www.novovolynsk-rada.gov.ua/index.htm). Попереджений значить озброєний – саме тому сьогодні, я хочу довести до відома громаду міста та селища, що такі зміни в законі відбулись.
 
В.о. начальника відділу муніципальної поліції І.В.Орєхов
Категорія: Мої статті | Додав: Микола1 (26.04.2010)
Переглядів: 1474 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]